4th BSS Forum - Focus on Sources | Created by Pro Progressio 4th BSS Forum - Focus on Sources | Created by Pro Progressio

4th BSS Forum - Focus on Sources - Created by Pro Progressio

Czym jest
The BSS Forum?


The BSS FORUM to całodniowe wydarzenie biznesowe, podczas którego omawiane są najważniejsze wyzwania, trendy oraz zagrożenia dla branży nowoczesnych usług dla biznesu. Forum składa się z trzech sesji tematycznych, w tym warsztatów, w których udział biorą uczestnicy z kilkunastu europejskich krajów.

Gdzie i kiedy

Poznań
23.01.2020

Do rozpoczęcia pozostało:
4th BSS Forum już za nami!
Zobacz na mapie

NOWE KONTAKTY
NOWA WIEDZA

Event Tiger Konferencja 4th BSS Forum - Focus On Sources - wspierana jest przez profesjonalny system networkingowy "Event Tiger". Pozwala on w wygodny sposób umówić się na spotkanie z innym uczestnikiem jeszcze przed przyjazdem na konferencję.

Poruszane
tematy

Celem The BSS Forum jest skupienie się na najważniejszych trendach i wyzwaniach przed jakim staje sektor BSS na przełomie kolejnego 10-lecia. W dyskusjach, prelegenci wrócą do omówienia fundamentów, na których zbudowany jest sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Poruszanymi tematami będą lokalizacje na centra operacyjne, wyzwania kadrowe, zagadnienia prawne oraz rozwój osobisty kadr menedżerskich.

Poznań
miasto możliwości

Poznań, stolica Wielkopolski - miasto, które co roku coraz mocniej zaznacza swoją obecność jako globalna lokalizacja BSS. Doskonale skomunikowana aglomeracja, ośrodek akademicki, centrum biznesu i kultury. Miasto pełne energii i nieograniczonych możliwości.
 • 635
  tysięcy
  mieszkańców
 • 1 na 5
  mieszkańców
  jest studentem
 • 5
  nagród
  Outsourcing
  Stars

Organizator
wydarzenia

Pro Progressio

Pro Progressio to kompleksowa i innowacyjna instytucja otoczenia biznesu zajmująca się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług dla biznesu.